fbpx

Відбувся другий семінар проєкту «Переосмислення української ідентичності»

5 червня відбувся другий семінар проєкту «Переосмислення української ідентичності», який зібрав за круглим столом політичних лідерів, державних службовців вищого рівня, лідерів бізнесу, публічних інтелектуалів та представників медіа.  

19 учасників семінару взяли участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно обговорювали тексти сучасних українських мислителів, обмінювались думками і досвідом з наміром глибше зрозуміти та осмислити тематики, пов’язані з сучасною українською ідентичністю.

З вступним словом виступила Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ, яка наголосила на важливості усвідомлення лідерами власної ідентичності як важливого фактору соціального розвитку, інтеграції у загальносвітові процеси. 

Під час семінару учасники обговорили питання культури діалогу, майбутнього українського суспільства, національного наративу, розвитку культури, прав людини, еволюції національної ідентичності.

Модерували семінар Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ та Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті.

Дякуємо потужній групі учасників семінару за відкритість та змістовний обмін думками.

Аспен Інститут Київ проведе ще 8 семінарів «Діалог про ідентичність», що покликані покликаний сприяти збільшенню толерантності до різноманіття поглядів та цінностей в українському суспільстві. 

Запрошуємо до участі народних депутатів україни, державних службовців вищого рівня, лідерів бізнес-асоціацій та медіа спільноти, публічних інтелектуалів.

Детальніше дізнатися про проєкт можна за посиланням, контактна особа – Олена Фоміна, керівниця Програми «Національна ідентичність», email: of@aspeninstitutekyiv.org.

Проєкт «Переосмислення української ідентичності» розвивається за фінансової підтримки Європейського Союзу.

X