fbpx

Виконавча команда та модератори семінарів Аспен Інституту Київ обговорили план діяльності на рік

25 січня пройшла перша у 2023 році році зустріч модераторів Аспен Інституту Київ. У проведенні семінарів та інших подій Інституту модератори відіграють важливу роль. По-перше, вони спрямовують діалог у продуктивне русло. По-друге — слідкують за дотриманням правил обговорення. Серед них повага до думки інших учасників діалогів та необхідність апелювати не до конкретних людей, а до їх ідей. 

Під час зустрічі:

  • Виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська презентувала план діяльності на 2023 рік. З ним можна ознайомитися за посиланням. Серед пріоритетів: лідерські семінари, події у рамках програмних напрямів та діалогові заходи для Спільноти. 
  • Директор програмного розвитку Інституту Денис Полтавець обговорив з учасниками план модерації семінарів. Окремо зупинилися на серіях — семінарах, орієнтованих на молодь та діалогових заходах, присвячених темі суспільного договору.  
  • Члени виконавчої команди Інституту та модератори обговорили особливості модерації семінарів у воєнний час. 

Значну частину заходів на цей рік Інститут планує провести наживо. Безумовно, при цьому виконавча команда враховуватиме питання безпеки. 

X