fbpx

Зустріч Міжнародного Комітету Аспен Інституту — глобальна взаємодія та досвід інших країн

Кілька разів на рік лідери усіх Аспен Інститутів світу збираються разом, щоб розповісти про свою роботу, поділитися досвідом і обговорити спільні проєкти. 26 — 27 березня зустріч Міжнародного Комітету пройшла у Мексико-сіті. 

Аспен Інституту Київ представляли голова Наглядової Ради Наталія Яресько та виконавча директорка Юлія Тичківська. 

За словами, Наталії Яресько, коли летиш на зустріч з міжнародними партнерами — точно знаєш, що зможеш подивитися на діяльність Аспен Інституту Київ через досвід інших країн. А також — краще зрозуміти їх для подальшої взаємодії. 

— Такі зустрічі — це можливість зануритися у контекст інших країн: на чому вони фокусуються, які пріоритети мають. Це дуже корисна вправа, бо можна відкрити ширший горизонт розуміння Кенії чи Мексики, Японії чи Нової Зеландії. Для нас це дуже важливо, бо Україна прагне не лише брати від світу, а і ділитися з ним, будувати з іншими державами міцні партнерські відносини. 

Один з фокусів для глобальної взаємодії на найближчі кілька років — питання довіри. Учасники зустрічі взяли участь у семінарському обговоренні на цю тему. Це — надихаючий досвід, який дає глибше розуміння теми та емоційно збагачує. Особливо, коли діалог ведуть представники різних культур та суспільств.  

Юлія Тичківська наголошує, що за 2 роки повномасштабного вторгнення такі зустрічі також стали платформою для обговорення спільних ініціатив на підтримку України. 

— Ми об’єднані однією глобальною місією — розбудовувати сильні, відкриті демократичні суспільства. З представниками інших Інститутів ми налагодили пряму комункацію стосовно ситуації в Україні. І, дякуючи партнерам, розробляємо спільні ініціативи на підтримку нашої держави у країнах де працюють Аспен Інститути. 

Як і завжди ми відчуваємо велику підтримку інших Аспен Інститутів світу. Дуже цінуємо це і щиро вдячні за неї! Особливо дякуємо нашим друзям, Аспен Інституту Мексика, які гостинно прийняли представників Аспен Інституту Київ у своїй чудовій країні. 

Попри іноді різні погляди на певні речі, попри різні досвіди, попри відстані члени Аспен родини і далі працюватимуть заради стійкості та розвитку і своїх суспільств, і глобального світу.

X