fbpx

Звернення американського Аспен Інституту з нагоди президентських виборів у Сполучених Штатах

Американський Аспен Інститут підготували публічне звернення з нагоди президентських виборів у Сполучених Штатах. Запрошуємо вас ознайомитися з текстом заяви в українському перекладі: 

“Поки американський народ і світ очікує оголошення переможця президентських виборів у США, ми плекаємо віру у наші демократичні інститути і важливість терпіння у період здійснення повного і точного підрахунку голосів. 

Одне очевидно: ми спостерігаємо рекордну явку по всій країні, яка свідчить про надзвичайно високий рівень громадянської участі попри пандемію та інші перешкоди. Хоч американський народ розділений у багатьох питаннях, він продемонстрував велику прихильність до демократичного процесу. Ця прихильність необхідна, щоб відповісти на виклики, які стоять перед нашою країною, – ті виклики, що насамперед і спонукали людей прийти на виборчі дільниці.  

Аспен Інститут сприяє зміцненню наших демократичних практик та інститутів шляхом розвитку громадського діалогу та лідерства, заснованого на цінностях. У цей час ми прагнемо об’єднати американців з різними поглядами й сприяти створенню простору та механізмів для плідної співпраці всупереч розбіжностям, з якими зіштовхуємося ми як країна. Наша місія та наші численні програми ведуть до побудови вільного, справедливого та рівноправного суспільства, – що надзвичайно важливо у наш час, як і у всі часи.”  

Президент і CEO Аспен Інституту Деніел Р. Портерфілд

Голова Наглядової ради Аспен Інституту Джеймс С. Кроун

Текст звернення англійською мовою доступний за посиланням.

X