fbpx

Відбулося засідання Міжнародного комітету Аспен Інституту

12 листопада відбулося щорічне засідання Міжнародного комітету Аспен Інституту. Хоча зустріч традиційно проходить у Нью-Йорку, цього року – у зв’язку з карантинними обмеженнями – вона відбулася у онлайн-форматі. 

У засіданні взяли участь керівники дванадцяти Аспен Інститутів – зі Сполучених Штатів, України, Центральної Європи, Німеччини, Італії, Румунії, Франції, Іспанії, Мексики, Японії, Індії та Нової Зеландії. Також у зустрічі взяли участь представники Аспен Ініціативи у Великій Британії. З вітальним словом виступили голова Міжнародного комітету Клер Мунана, Президент Аспен Інституту (США) Ден Портерфілд та Віце-Президент Аспен Інституту (США) Елліот Герсон

Під час зустрічі була представлена Аспен Ініціатива у Великій Британії, яка незабаром стане Аспен Інститутом. Також учасники Аспен-мережі обмінялись досвідами цифрових форматів проведення програм та ідеями для спільної міжнародної діяльності. Діяльність Аспен Інституту Київ у 2020 році представила Голова Наглядової Ради Інституту Наталія Яресько.

X