fbpx

Аспен Інститут Київ продовжує свою діяльність

В умовах військового вторгнення Росії на територію України Аспен Інститут Київ продовжує свою діяльність. Звичайно, ми не зможемо реалізувати всі плани, які мали на початку року. Водночас, активно працюємо над новими форматами роботи. Про них повідомлятимемо у наступних повідомленнях. 

Запевняємо всіх, хто пройшов відбір на семінар “Бізнес та суспільство”: попередні домовленості в силі. Ми робитимемо все можливе, щоб подія відбулася одразу після перемоги України у війні. Так само, як і семінари “Відповідальне лідерство”, “Цінності та суспільство”, “Діалоги про благодійність”. З усіма, хто подавав заявки на ці події, зконтактуємо окремо у мирний час. 

 Запуск та проведення інших програм та семінарів, запланованих на перше півріччя 2022 року, теж залежатиме від ситуації в країні. Це стосується програми “Діалог про кібербезпеку”, семінарів “Медіа та реальність”, “Обрії майбутнього”, діалогових сесій у рамках проєкту “Доброчесність і врядування”. Ми віримо у перемогу України та сподіваємося, що зможемо проінформувати вас про оновлені дати проведення подій/зміни у форматі проведення вже найближчим часом.

Просимо всіх далі робити на своїх місцях все необхідне для перемоги.

Слава Україні! 

 

У разі питань звертайтеся на пошту office@aspeninstitutekyiv.org або за телефоном 0680427702. 

X