fbpx

Виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська на саміті Forbes and Know Your Value #3050AbuDhabi: “Ми не боїмося. Ми не вважаємо себе біженцями…Ми бійці”.

У своєму виступі на саміті #3050AbuDhabi Юлія Тичківська наголосила, що українці борються не лише за свою незалежність. Це боротьба за мир та свободу Європи. Ціною свого життя ми захищаємо європейські цінності. 

Юлія Тичківська також подякувала всім міжнародним партнерам та друзям України за підтримку. Водночас, вона попросила більше діяти. 

 

  • Перший пріоритет — закриття неба над Україною. Російські війська не можуть воювати з українцями на землі, але вони обстрілюють мирні міста та вбивають цивільних. 
  • Другий — посилення санкцій. Особливо — проти російських еліт, які зараз намагаються втекти та говорять, що ця війна — лише через політиків. Саме росіяни голосували за людей, які зараз вбивають цивільних в Україні. Вони мають нести відповідальність, так працює демократія. 
  • Третій — гуманітарна підтримка. “Червоний Хрест” має працювати не з Польщі, а у нашій країні. Українцям, які потребують евакуаційних коридорів, треба допомогти. Особливо — жінкам, дітям, людям старшого віку. 


Ми вдячні за можливість донести ці важливі повідомлення до всього світу. Просимо всіх залишатися з Україною. Зараз це, як ніколи, важливо! 

 

X