fbpx

Наталія Яресько: “Поточні санкції занадто селективні, замалі та запізнілі. Сьогодні кожна хвилина на рахунку”

Голова Наглядової Ради Аспен Інституту Київ Наталія Яресько переконана, що Україна переможе у війні з Російською Федерацією. Водночас, вона наголошує, що санкції проти Росії занадто вибіркові і вводяться запізно. На думку пані Наталії, світові уряди та бізнес, включаючи технологічні компанії, мають діяти активніше. 

  • Деякі санкції вступають в силу пізніше у березні, але їх необхідно ввести у дію негайно. У фокусі санкцій світових урядів мають бути всі державні банки, енергетичні та сировинні компанії Росії.
  • Санкції мають також бути введені і проти Білорусі. Ця країна дозволила нарощувати російські війська на своїй території та атакувати з неї.
  • Під санкції мають потрапити всі представники політичної та економічної еліт Росії: від депутатів Державної думи до кожного російського топ-олігарха у списку найбагатших людей світу за версією Forbes.
  • Хмарні платформи мають припинити обслуговування російських клієнтів і працювати у напрямі ізоляції країни-агресора. Це стосується і сайтів знайомств, і маркетингових платформ — усі вони повинні вийти з російського ринку.

 Детальніше з позицією Наталії Яресько ознайомтеся за посиланням: https://cnet.co/3J3qL0M. Кожен на своєму місці продовжуємо захищати інтереси України.

X