fbpx

Наталія Яресько пояснила CNN, чому теперішніх санкцій США проти Росії недостатньо

США діють занадто несміливо, не з такою невідкладністю, на яку Україна заслуговує: голова Наглядової Ради Аспен Інституту Київ Наталія Яресько у своєму інтерв’ю для СNN пояснила, чому теперішніх санкцій США проти Росії недостатньо. Нижче наводимо головні тези:

  • США повинні поглиблювати та розширювати санкції. На цей час введено санкції до певної кількості російських банків, компаній, олігархів, політичних та економічних лідерів. Втім, потрібно запровадити санкції проти всіх, щоб ізолювати російську економіку прямо зараз, щоб припинити фінансування та розпалювання російської війни в Україні.
  • США повинні допомогти Україні перемогти Росію у війні. Звичайно, ми маємо пробувати вести дипломатичні переговори, шукати дипломатичний шлях вирішення, але Путін не дотримується своїх обіцянок. Він заперечує існування України як нації, зі своїм правом на суверенітет та територіальну цілісність. Тому важко повірити, що дипломатичне рішення можливе.
  • Якщо ми не зупинимо режим Путіна в Україні, він піде далі. Це видно з історії. Він почав з Чечні, потім, у 2008 році пішов на Грузію, у 2014 році – Крим та Донбас, а тепер і вся Україна. Отже, якщо ми не зупинимо його в Україні, то його апетит по відбудові імперії не вщухне. Окрім того, не варто забувати, що існують ризики, спричинені бомбардуванням атомних реакторних станцій. Якщо стіни однієї з них пошкодяться, це матиме вплив на НАТО навіть без вторгнення в жодну з його країн.
X