fbpx

Аспен Інститут Київ провів чергову зустріч Наглядової Ради під час міжнародної конференції про розвиток міст Bloomberg CityLab 2022

Разом ми обговорили план діяльності Інституту на наступні 12 місяців. Безумовно, ця стратегія буде гнучкою — у часи великих потрясінь не можна інакше. Водночас, всі учасники зустрічі погодилися: зараз місія Аспен Інституту Київ актуальна як ніколи. В умовах повномасштабного вторгнення Росії та подальшого відновлення нашої країни українське суспільство потребує проактивних, нестандартних та ефективних рішень. Інструментом їх пошуку слугує діалог лідерів. 

Стратегія Аспен Інституту Київ на наступний рік буде мати кілька вимірів. Її пріоритетами будуть розвиток Аспен-спільноти та підтримка ініціатив її членів, створення можливостей для осмислення українськими лідерами власних цінностей та пошуку нетривіальних відповідей на виклики сьогодення, налагодження діалогу між українською та міжнародними лідерськими спільнотами заради підтримки нашої держави. 

Стратегічна сесія тривала півтора дні. Дякуємо членам Наглядової Ради за включеність у діяльність Інституту, готовність ділитися унікальним досвідом, креативними думками та ідеями, за спільну працю. Все це допомагає нам розвиватися та повною мірою реалізовувати Аспен-місію в Україні.

X