fbpx

Під час глобального саміту міст Bloomberg CityLab 2022 Аспен Інститут Київ організував зустріч членів Спільноти та випускників семінарів

Кожна така зустріч дає імпульс для спільної реалізації нових проектів та має терапевтичний ефект. Ось чому: 

  • Військове вторгнення Росії довело, що вміння українців самоорганізовуватися, об’єднувати досвід та знання заради спільної мети — велика сила. Випускники та члени Спільноти Аспен Інституту Київ започаткували близько 100 спільних ініціатив з початку повномасштабної російсько-української війни. Усі вони спрямовані на перемогу України.
  • Спільнота — не лише простір спільної дії, а й місце для рефлексії. Кожен з нас відчуває неймовірний емоційний тиск та виснаження у ці важкі часи. Вкрай важливо мати поруч людей, які вислухають та зрозуміють твої думки, можливо і не розділяючи їх. Довіра та взаємна повага — ті принципи, на яких базується діалог між лідерами, які отримали Аспен-досвід.

Переконані, що офлайн-зустрічей членів Спільноти та випускників стане значно більше після перемоги України. А зараз — докладаємо максимум зусиль для її досягнення на своїх місцях та підтримуємо українське військо. 

X