fbpx

Українські лідери вели діалог з міжнародною спільнотою про допомогу Україні на саміті Bloomberg CityLab

Сьогодні одним з важливих напрямів роботи для Аспен Інституту Київ стало налагодження діалогу з міжнародною лідерською спільнотою про підтримку та допомогу Україні.

9-11 жовтня Інститут долучився до щорічного глобального саміту міст  Bloomberg CityLab 2022 в Амстердамі, який організували Bloomberg Philanthropies у партнерстві з Аспен Інститутом (США). На події були представлені міста з шести континентів. Захід зібрав понад 500 лідерів різних сфер, експертів, інноваторів і митців. Крім того, участь у сесіях взяли понад 40 мерів з провідних міст США, Європи, Африки та Латинської Америки.

Україну представляли три мери: Віталій Кличко (Київ), Андрій Садовий (Львів) та Анатолій Федорук (Буча), а також виконавча директорка та голова Наглядової Ради Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська та Наталія Яресько. Емоційні виступи українських учасників 10 та 11 жовтня, які співпали з масовими бомбардуваннями міст України, мали на меті  донести до лідерів світової спільноти розуміння важливості підтримки нашої країни. Питання протидії російській агресії, допомоги та подальшої відбудови України розглядалися також іноземними спікерами.

Під час саміту відбулися стратегічна сесія Наглядової ради Аспен Інституту Київ, а також зустрічі аспенівців.

 

 

X