fbpx

Єгор Гребенніков отримав відзнаку за внесок у поширення Аспен-ідеї

Членами Аспен-спільноти стають найактивніші випускники семінарів Аспен Інституту Київ, які прагнуть творити спільне благо. Щороку Аспен Інститут Київ визначає найактивніших учасників Спільноти.

У 2021 році відзнаку за внесок у поширення Аспен-ідеї отримав Єгор Гребенніков,  співвласник групи компаній «ТІС», випускник семінару «Відповідальне лідерство — 16».

  • Від початку Єгор є незмінним партнером Аспен Інституту Київ у проведенні  Фестивалю Ідей та підтримує його вже п’ятий рік поспіль. Цьогоріч Фестиваль Ідей відвідало більше 1000 учасників, а в його панельних дискусіях взяли участь більше 120 спікерів. Окрім партнерства на Фестивалі Ідей, Єгор також підтримує проведення інших подій та діяльність Інституту. 
  • Єгор — український імпакт-інвестор. Він переконаний, що майбутнє інвестицій у соціально значущих проєктах. Тому дуже тішиться, коли створені ним спільноти зростають вже без його підтримки.
  • В 2013 році Єгор заснував Impact Hub Odessa, який є частиною міжнародної мережі Impact Hab та має на меті об’єднувати людей заради спільних дій для позитивного впливу. Окрім того, він докладав неабияких зусиль для збереження Зеленого Театру в Одесі, а також є автором концепції його ревіталізації. У 2021 році він став власником будівлі Зеленого театру, а також орендував земельну ділянку, на якій знаходиться споруда, до 2052 року.

Щиро радіємо співпраці та бажаємо Єгору наснаги у таких складних, але таких необхідних соціальних змінах!

 

X