fbpx

Юлія Біденко, випускниця семінару “Міжнародний регіональний” – 3  взяла участь в семінарі “Філософія та практика” від Аспен Інституту Німеччина

Юлія Біденко, соціологиня, кандидатка політичних наук, випускниця семінару “Міжнародний регіональний” – 3  взяла участь в семінарі “Філософія та практика”, що був організований Аспен Інститутом Німеччина. На участь у семінарі Юлію номінував Аспен Інститут Київ. 

У семінарі взяли участь представники із Румунії, Косово, Італії, Швейцарії та України. Юлія відзначила, що це дало можливість урізноманітнити досвід, отриманий під час семінарів Аспен Інституту Київ. 

Семінар сприяв ширшому розумінню філософських понять та концепцій, які можуть бути застосовані учасниками у різних сферах життя: від особистого розвитку до бізнесу та кар’єри. Також, завдяки широкому представленню країн, учасники змогли взаємозбагатитися міжнародним досвідом. 

“Під час проведення семінару мій досвід відчувався особливо важливим через те, що демонстрував, що українці можуть брати участь у подібних програмах, які надають можливість розширити свої знання та навички у розвитку лідерства та практичному застосуванні філософських ідей”, – каже Юлія Біденко.

Дякуємо Аспен Інституту Німеччина за організацію заходу та сприяння обміну досвідом та ідеями між лідерами з різних країн задля розвитку суспільства гідного життя!

X