fbpx

“Лідерство та цінності у вирі сучасності”: відбувся семінар для бізнес-спільноти Дніпра

24-25 листопада 2023 року у Дніпрі Аспен Інститут Київ провів семінар “Лідерство та цінності у вирі сучасності” для бізнес-спільноти Дніпра.

Обговорення традиційно відбувалося на основі текстів сучасних філософів, класиків і мислителів, сфокусованих на найгостріших викликах, що стоять перед українським суспільством.

Учасники обговорювали питання, які постають перед бізнесами, зокрема, під час війни. Серед них: кадровий голод через міграцію, економічна та політична ситуація в країні, вплив війни на прийняття щоденних та стратегічних рішень, перехідне правосуддя, збереження ментального здоров’я, необхідність бізнес-освіти та підвищення кваліфікації. 

Під час діалогів учасники пропонували рішення, завдяки яким можна посилити стійкість команд, а також обговорювали які загрози і переваги можуть виникати при застосуванні новітніх технологій (зокрема, штучного інтелекту).

Окреме місце під час обговорень займало питання необхідності вироблення стратегії розвитку міста Дніпро з урахуванням геополітичної ситуації, інтересів підприємців і місцевої спільноти.  

Захід здійснювався за підтримки дніпровського бізнес-клуба ІNSPIRA з метою розвитку культури діалогу, створення платформи для обговорення викликів сьогодення і обміну ідеями.

Семінар модерували Володимир Фадєєв, завідувач відділу Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, і Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ. 

Координувала подію Аліна Шклярук, директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ.

X