fbpx

Молоді лідери обговорили перспективи трансатлантичних відносин на міжнародному семінарі “The NextGen Network: Transatlantic Initiative”

Для Аспен Інституту Київ важливо створювати можливості для діалогу лідерів щодо актуальних проблем сьогодення та спільного пошуку шляхів їх вирішення.

23 червня Аспен Інститут Київ став майданчиком для другого міжнародного онлайн-семінару молодих лідерів з Європи та США “The NextGen Network: Transatlantic Initiative”. Подію було організовано в партнерстві з Аспен Інститутом Іспанія та Аспен Інститутом (США) за підтримки Microsoft.

Впродовж двох сесій 26 учасників обговорювали питання демократії, стабільності, економічних можливостей, технологій. Розповідали про досвід їх країн та намагались спрогнозувати подальший розвиток світу. Також молоді лідери мали нагоду отримати інсайди від запрошених спікерів – Мадлен Олбрайт, державної екссекретарки США та Мірче Джоане, заступника генерального секретаря НАТО.

Модерували сесії Вільям Паверс та Сюзанна Лінч.

Щиро дякуємо нашим партнерам, учасникам та модераторам за обмін досвідом, а також за розвиток трансатлантичного діалогу!

X