fbpx

Підсумки семінару “Homo economicus: у пошуках себе”

1 серпня завершився онлайн-семінар “Homo economicus: у пошуках себе”, що є першим з чотирьох запланованих модулів програми “Бізнес і суспільство”. Семінар зібрав близько 40 учасників з різних регіонів України, які сформували дві групи. Серія онлайн-зустрічей з учасниками першої групи відбувся 15-18 липня, другої групи – 29 липня – 1 серпня.

Учасниками семінару стали підприємці та топ-менеджери з таких сфер, як ІТ, логістика, медицина, фінанси, нерухомість енергетика, коучинг, благоустрій та озеленення, безпека, благодійна діяльність, юриспруденція, інвестиції, краса та здоров’я, освіта, інжинірінг, комунікації, організація івентів, юридичний бізнес та ін. 

У фокусі семінару “Homo economicus: у пошуках себе” стала природа людини як виробника і творця нових благ, феномен підприємництва, його походження та історична роль. 

Учасники брали участь у модерованих діалогах, під час яких обговорювали на основі творів класичних і сучасних мислителів природу людини як економічної істоти та феномен підприємництва. Серед мислителів, до праць яких зверталися учасники – Арістотель, Джон Стюарт Міл, Адам Сміт, Карл Маркс і Фрідріх Енгельс, Айн Ренд та інші. 

Крім того, учасники двох груп взяли участь в  онлайн-зустрічі з лідерами бізнес-спільноти, які ділилися своїм підприємницьким досвідом та професійними принципам:

Василь Хмельницькийпідприємець, засновник холдингової компанії UFuture і фонду K.Fund. 

Володимир Федорин – головний редактор Forbes Ukraine, співзасновник і директор Bendukidze Free Market Center, письменник, громадський діяч. 

Андрій Ставніцер співвласник та генеральний директор ТІS, власник MV Cargo, партнер SD Capital, член Наглядової ради Аспен Інституту Київ. 

Жанна Крючкова засновник Jansen Capital Management, співвласник Алмаз Груп та Стикон, засновник Huxley, член Аспен-спільноти.

Модератори діалогів та онлайн-зустрічей з лідерами бізнес-спільноти: 

Сергій Роголь співвласник групи компаній ЕСТЕТ, член Наглядової ради Аспен Інституту Київ.

Денис Полтавець директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ. 

Програма “Бізнес і суспільство” – це серія з чотирьох семінарів, що покликані створити платформу для діалогу між лідерами бізнесу, готових до трансформацій сталих уявлень про природу підприємництва та лідерства, здатних вкладати час та зусилля у власний розвиток, формування ціннісних орієнтирів у бізнес-середовищі, мислити і діяти прогресивно та довгостроково в інтересах суспільства. Теми наступних семінарів “Бізнес і влада”, “Справедливість, етика та мораль у бізнесі”, “Лідерство та цінності у вирі сучасності”.

X