fbpx

Інтерв’ю Дениса Полтавця про Програму “Добре врядування” на англомовній службі Українського радіо

13 серпня директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ Денис Полтавець дав англомовній службі Українського радіо інтерв’ю, у якому розповів про історію Аспен-ідеї у світі та Україні, місію Аспен Інституту Київ та його програмну діяльність. 

Особливий акцент інтерв’ю – Програма “Добре врядування”, яку Аспен Інститут Київ розвиває за підтримки гранту від Luminate та National Endowment for Democracy. Програма покликана поширювати знання про принципи доброго врядування та кращі практики в цій сфері шляхом створення діалогової платформи для національних та місцевих лідерів різних суспільних сфер щодо децентралізації.

У інтерв’ю Денис Полтавець розповів про пріоритети Програми “Добре врядування”, серед яких провідне місце займає підтримка проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.  

У межах Програми “Добре врядування” в Україні започатковано культуру діалогів зі стейкголдерами при обговоренні впливів державної політики та її формуванні. Так, з жовтня 2019 по квітень 2020 року Аспен Інститут Київ провів два раунди консультацій з заінтересованими сторонами реформи за двома темами – місцевий економічний розвиток громад та забезпечення спроможності громад здійснювати розширені повноваження.

Крім того, Денис Полтавець розповів про підсумки онлайн-конференції “Місцевий бізнес в умовах коронакрихи: можливості та підтримка”, яку Аспен Інститут Київ провів у межах Програми. Конференція мала на меті допомогти представникам малого та середнього бізнесу дізнатися про державні та міжнародні програми підтримки, а представникам місцевого самоврядування – визначити шляхи спільної дії з місцевим бізнесом для забезпечення добробуту мешканців громад. Спікерами конференції стали представники Українського фонду стартапів, Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, Європейського банку реконструкції та розвитку, Програми USAID DOBRE, Асоціації ОТГ. 

Ознайомитися з інтерв’ю можна за посиланням.

Програма «Добре врядування» розвивається за підтримки гранту від Luminate та National Endowment for Democracy.

X