fbpx

Представники Наглядової Ради, виконавчої команди та Спільноти Аспен Інституту Київ вручили відзнаку Олексію Резнікову 

Щорічно Аспен Інститут Київ вручає відзнаки випускниками семінарів, які проявили себе гідно та відповідально. У 2022 році вибір був особливо складним, бо більшість з них стали прикладом стійкості та сміливості. 

Відзнаку за приклад ціннісно-орієнтованого лідерства у 2022 році отримав Олексій Резніков — міністр оборони України та випускник семінару “Відповідальне лідерство” — 14. 10 лютого представники Наглядової Ради, виконавчої команди та Спільноти Аспен Інституту Київ вручили відзнаку пану Олексію. 

Протягом року Олексій Резніков на посаді Міністра оборони України налагоджував забезпечення та логістику війська, а також допомагав об’єднати зусилля союзників для підтримки нашої країни, зокрема у рамках платформи Рамштайну. 

Виконавча команда Аспен Інституту Київ переконана: спільноти завжди сильніші за одинаків. Українські лідери та весь наш народ доводять це щодня, об’єднуючи зусилля та досвід у боротьбі з російськими окупантами. Крім вручення відзнаки, на зустрічі обговорили можливі шляхи подальшої взаємодії між Спільнотою Аспен Інституту Київ та Олексієм Резніковим заради наближення перемоги України. 

Нагадаємо, що відзнаку за внесок у життєстійкість українського суспільства у 2022 році отримала Ольга Руднєва, випускниця семінару “Відповідальне лідерство” — 9 та очільниця Help Ukraine. center. Також Інститут відзначив Олексія Макеєва, посла України в Німеччині та випускника семінару “Відповідальне лідерство” — 20 за внесок у розвиток культури діалогу. 

Окремі відзнаки за результатами голосування членів Спільноти також отримали Президент України Володимир Зеленський та Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

X