fbpx

Розпочався набір учасників на семінар “Справедливість, закон і суспільство”

Аспен Інститут Київ оголошує набір учасників на семінар “Справедливість, закон і суспільство”, що відбудеться 12-16 липня в Закарпатті. Подавайте заявки за посиланням.

Семінар покликаний створити платформу для діалогу між професіоналами у сфері юриспруденції, готових до осмислення філософських аспектів явищ державно-правової дійсності через долучення до напрацювань західної філософської традиції.

Учасники семінару братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читатимуть та обговорюватимуть фрагменти творів класичних і сучасних мислителів, обмінюватимуться думками і досвідом з наміром глибше зрозуміти себе, свою професійну місію та сутність феноменів державно-правової дійсності.

Упродовж чотирьох днів учасники обговорюватимуть фундаментальні ідеї та концепції філософії права, як-от справедливість, закон, права і обов’язки, сутність держави, матимуть можливість осмислити роль та відповідальність лідерів у розвитку правової культури, правосвідомості та справедливих суспільних відносин.

Взяти участь у семінарі можуть професіонали у сфері юриспруденції, державного управління, правозахисної діяльності, професійної журналістики, науковці, що мають активну громадянську позицію та є лідерами відповідної сфери.

Реєстрація відкрита з 3 квітня до 19 травня за посиланням.

Участь у семінарі безкоштовна, на конкурсній основі. Семінар “Справедливість, закон і суспільство” проводиться за фінансової підтримки OSCE.

X