fbpx

Розвиток Спільноти та програмних напрямів, проведення лідерських семінарів та публічних подій: яким буде 2022 рік для Аспен Інституту Київ

Аспен Інститут презентував план діяльності на 2022 рік. Серед пріоритетів — розвиток Спільноти, залучення стейкголдерів різних галузей до діалогу, надання українським лідерам можливості отримати аспен-досвід, проведення публічних подій. 

У 2021 році Аспен Інститут Київ провів 64 події, 53 з них — офлайн. Крім того, 218 лідерів різних галузей стали випускниками семінарів та програм. Не менш насиченим для Інституту має стати і 2022-ий рік. 

Події для Спільноти

До Аспен-спільноти входять близько 400 найактивніших з 1500 випускників Інституту. Їх об’єднують прагнення спільного блага та розуміння цінності діалогу.  На 2022 рік у рамках програми для Спільноти заплановані 3 семінари клубного типу та зустрічі-бесіди аспенівців з іншими лідерами різних галузей. 

Крім організації подій для Аспен-спільноти, команда Інституту і надалі підтримуватиме реалізацію ініціатив її членів, спрямованих на становлення доброго суспільства. 

Лідерські семінари

Становлення ціннісно-орієнтованого лідерства — одна з важливих складових місії Аспен Інституту Київ. Досвід, отриманий на лідерських семінарах, дає змогу випускникам розширити свої горизонти, дослідити власні цінності, які лежать в основі повсякденних рішень. На 2022 рік заплановані 2 семінари Відповідальне лідерство. Також Аспен Інститут Київ проведе 2 семінари для молодих лідерів (27 — 35 років) — Цінності та суспільство.  

Прийом заявок на двадцять четвертий семінар “Відповідальне лідерство” вже триває. Зареєструватися можна до 10 лютого за посиланням: https://bit.ly/3z4Y4fE

Програмні напрями

У 2022 році Аспен Інститут Київ продовжить розвивати програмні напрями. Досвід, який отримують учасники програмних семінарів, орієнтований на представників конкретних галузей. 

На 2022 рік заплановані:

Також Аспен Інститут Київ планує започаткувати програму “Діалог про кібербезпеку”

Публічні події

На 2022 рік заплановані 2 публічні події — Фестиваль Ідей та Форум доброго врядування

Минулорічний Фестиваль об’єднав більше 1000 учасників та 120 спікерів. Підготовка до Фестивалю Ідей — 2022, який Аспен Інститут Київ проводить спільно з Impact Hub Odessa, почалася вже в січні. 

Окремий напрямок діяльності — залучення стейкголдерів різних галузей до діалогу про важливі для країни та цих сфер питання і шляхи їх вирішення.

X