fbpx

Світлана Ройз отримала відзнаку за приклад ціннісно-орієнтованого лідерства

Однією зі складових місії Аспен Інституту Київ є розвиток ціннісно-орієнтованого лідерства. До Аспен-спільноти долучаються найактивніші випускники, які прагнуть до спільного блага. Учасників Спільноти, які своєю діяльністю реалізують цей підхід, відзначають на щорічній зустрічі Aspen Reunion.
Цьогоріч відзнаку за приклад ціннісно-орієнтованого лідерства отримала Світлана Ройз, дитяча та сімейна психологиня, письменниця та випускниця семінару «Відповідальне лідерство —18».
  • Світлана допомагає дітям та їх батькам реагувати на психологічні виклики. Вона прагне, щоб її досвід та ідеї допомогли якомога більшій кількості людей.
  • Світлана регулярно ділиться корисними психологічними порадами на медіа-ресурсах. Крім медіа-матеріалів, вона є авторкою 10 книг, які виросли з з практичного досвіду, запитів клієнтів та студентів.
  • Також Світлана є авторкою та співорганізаторкою різних освітньо-психологічних проєктів. Зокрема, разом з Галиною Титиш, вона створила «Ресурсний календар», в якому описані 52 двохвилинні методики та практики для роботи над собою, та «Ресурсну скриньку», яка допомагає дітям та їх батькам знайомитись з емоціями. Крім того, нещодавно реалізувала проєкт «Подзвони Святому Миколаю» для дітей віком від 3 до 9 років.
Бажаємо Світлані натхнення в діяльності та у втіленні нових ідей!
X