fbpx

Відбувся методичний семінар для модераторів проєкту “Переосмислення української ідентичності”

У січні 2021 року Аспен Інститут Київ розпочав реалізацію проєкту “Переосмислення української ідентичності”.

Мета проєкту – осмислення роз’єднуючих національних дискурсів та сприяння поширенню культури діалогу серед українських політичних лідерів. 

У межах проєкту, ініційованого Міністерством культури та інформаційної політики України, заплановані 10 одноденних семінарів за участі народних депутатів України, а також державних службовців вищого рівня та впливових регіональних політиків, лідерів великого бізнесу та бізнесових асоціацій, публічних інтелектуалів, науковців та митців, представників медіа.  

200 українських лідерів візьмуть участь у семінарах Аспен-формату з наміром осмислити роз’єднуючі національні дискурси на основі творів сучасних та класичних мислителів у пошуку ціннісного фундаменту та інклюзивного національного наративу.

Ключову роль у проведенні семінарів відіграють модератори, які покликані підтримувати діалог між учасниками семінару, дбати про атмосферу довіри та інтелектуального обміну.

28 січня 2021 року Аспен Інститут Київ провів Методичний семінар для модераторів, у якому взяли участь модератори Аспен Інституту Київ, а також українські інтелектуали, запрошені для діалогу з тематичного наповнення семінарів проєкту “Переосмислення української ідентичності”. 

Під час семінару з вітальним словом виступив директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ Денис Полтавець, презентувавши програму діяльності Інституту у 2021 році, а також місію та цілі Проєкту.

Також у зустрічі взяв участь Заступник Міністра культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко.

Учасники методичного семінару обговорили такі питання: 

– Специфіка та принципи модерації Аспен-семінару.

– Перелік тем та авторів творів, які стануть предметом обговорення під час семінарів.

– План подальших програмних заходів.

Наступні семінари для модераторів відбудуться у лютому та червні.

Контактна особа з питань реалізації Проєкту – Олена Фоміна, менеджерка Програми “Національна ідентичність”, email of@aspeninstitutekyiv.org.

Проєкт “Переосмислення української ідентичності” розвивається за фінансової підтримки Європейського Союзу.

X