Ідеї

Ми переконані, що лише відкрите до нових знань суспільство може бути успішним в сучасному світі. Саме тому ми ділимося найціннішими ідеями та сенсами, що народжуються в Аспен-спільноті і запрошуємо всіх розвивати та поширювати їх далі.

Юлія Тичківська. Як українським лідерам дійти порозуміння у переосмисленні національної ідентичностіДіалог – ключ до знаходження порозуміння у найважливіших для суспільства та держави питаннях. Наприклад, щодо усвідомлення того спільного – цінностей, ідей, мрій – що складають сучасну українську ідентичність.
Нове місто: хто і як створює комфортний публічний простірЯким має бути сучасне українське місто? Це питання обговорили на Фестивалі Ідей – 2021 під час панельної дискусії «Нове місто: хто і як створює комфортний публічний простір».
Сергій Пролеєв. Ефект АспенуСуспільство — це плідна взаємодія та діалог різноманітних соціальних акторів, без яких не буває цивілізованого життя. Значущість аспенівських семінарів полягає в тому, що вони дають змогу глибоко осягнути цю думку, без якої неможливо уявити поступ сучасної України.
Ярослав Грицак. Пандемія, рік перший: перші висновкиЩе Геґель писав, що сова Мінерви — птах мудрості — вилітає аж у сутінках. Іншими словами, ми не можемо повноцінно зрозуміти процес, поки перебуваємо в ньому. А починаємо розуміти його лише тоді, коли він закінчився. Однак не лише можна, а й треба робити попередні висновки, щоб зрозуміти, як діяти далі. 
Світлана Ройз. Перебувати в контактіЗа рік карантину ми адаптувалися до життя у форматі онлайн. У ньому є низка переваг, але ми потребуємо більш збагаченого середовища.
Антон Дробович. Відповідь Аспен-спільноти на виклики COVID-19Якщо спробувати коротко сформулювати Аспен-ідею, то вона може звучати так: «Робити ближчими вдумливих і цікавих людей, щоб вони в діалозі розділили великі ідеї, ключові цінності та отримали імпульс зробити світ кращим місцем для всіх».
Лист, що визначив подальшу долю Аспен Інституту: звернення Хосе Ортега-і-Гассета до Волтера ПепкеДізнавшись, що Волтер Пепке, американський промисловець та філантроп, хоче започаткувати Аспен Інститут, іспанський філософ Хосе Ортега-і-Гассет написав йому листа.
Денис Полтавець. На шляху до доброго суспільстваУ 2020 році людство постало перед викликами, що вимагали швидких змін у найбільш значущих сферах життя кожного з нас, а також у наших громадах і суспільствах.
Юлія Тичківська. Україні потрібен діалогДіалог, як його розуміє Аспен Інститут Київ, є особливим видом спілкування, в якому учасники визнають рівність один одного, значущість думки кожного та шукають згоди щодо найважливіших і часто доволі болючих питань.
Наталія Яресько. Аспен Інститут Київ сьогодніПідбиваючи підсумки п’ятирічної історії Аспен Інституту Київ, ми можемо впевнено говорити про досягнення інституційної сталості організації, активну міжнародну співпрацю на рівні з іншими партнерами мережі Аспен Інститутів світу
Ініціативи протидії COVID-19Аспен Інститут Київ створює перелік ініціатив та організацій, які активно протидіють епідемії COVID-19 у різних регіонах України
Наша тривала нецивільність і перспектива семінарів АспенуТодд Брейфогл, Ph.D. Тодд Брейфогл є директор семінарів The Aspen Institute
DIGITAL AGENDA FOR DEMOCRACY11 вересня в Києві відбувся другий щорічний Форум Доброго Врядування. Фокус-темою були виклики, що постали перед демократичними інституціями в зв’язку з всеохоплюючим проникненням цифрових технологій.
Trailblazing Activists: Female Profiles in CourageПанельна дискусія в Українському домі в Давосі про досвід керівниць організацій, що спрямовані на позитивні соціальні зміни.
2019: Україна та українціПодкаст візійної зустрічі Аспен Інституту Київ
"Ренесанс міст"Аспенівці долучилися до міжнародної конференції City Lab Detroit, що організовує Аспен Інститут.
Про Фестиваль ідей в ОдесіАвторський подкаст Ярослава Лодигіна
10 книг 2018 рокуЗа версією Аспен Інституту Київ
Джордон Петерсон на Aspen Ideas Festival 2018Канадський психолог та професором психології Торонтського університету, автор бестселера "12 правил для життя"
Гаррі Джейкобс про радикальні зміни в освітіДослідник економічного і соціального розвитку, член Римського клубу
Лидерство, глобализация и ценностные основыAspen Italia, “Leadership, Globalization and the Quest of Common Values”
Інсайти Abu Dhabi Ideas 2019Від України цю подію відвідали представники нашої Аспен Спільноти
Дар’я Лещенко про Сократівський семінарі в ЯпоніїІнсайти від міжкультурного спілкування, методології, формату та Японії
Культура діалогу як передумова «доброго врядування»Роман Кобець, керівник Програми «Добре врядування» Аспен Інституту Київ, кандидат філософських наук, науковий співробітник Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАНУ.
X